Badania krwi w diagnostyce chorób nerek

Autor: dr n. wet. Wojciech Hildebrand

Kup płatny dostęp

Cena: 123,00 zł

w tym 23% VAT

W webinarze zostaną przedstawione m.in.: 

- badanie laboratoryjne krwi, 

- zasady wykonywania badań krwi, 

- interpretacja wyników laboratoryjnych.

Szkolenie prowadzi: dr n. wet. Wojciech Hildebrand
Czas trwania: 71 min

 

Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z wybranego przez Ciebie filmu edukacyjnego - poznaj naszą obietnicę 3 korzyści NAJ:


Najkorzystniejsza cenaNajkorzystniejsza cena

Nasz film to najkorzystniejsza kosztowo forma profesjonalnego szkolenia zawodowego – cena zakupu filmu jest niewygórowana, nie ma konieczności ponoszenia kosztów wyjazdu na miejsce szkolenia.

 

Najwygodniejszy odbior

Najwygodniejszy odbiór

Najwygodniejszy sposób na zdobycie wiedzy – film możesz oglądać w dowolnym momencie, na każdym urządzeniu (komputer, tablet, telefon), jeśli pojawią się pytania dotyczące korzystania z filmu, odpowiedzi w każdej chwili można znaleźć na naszej linii pomocy technicznej.

 

Najprzydatniejsza wiedza

Najprzydatniejsza wiedza

Najprzydatniejsza wiedza przekazywana przez doświadczonych ekspertów – nasz film to konkretne porady lekarzy praktyków, możliwe do zastosowania od razu w codziennej pracy. 

dr n. wet. Wojciech Hildebrand

Absolwent WMW we Wrocławiu, w latach 1994-2014 pracował na stanowisku ordynatora w Katedrze Chorób Wewnętrznych z Kliniką Koni, Psów i Kotów, UP we Wrocławiu. Obszar zainteresowań: choroby wew. psów i kotów, diagnostyka lab. oraz przede wszystkim onkologia ze szczególnym uwzględnieniem chemioterapii chorób nowotworowych. W latach 2010 i 2011 odbył staże w specjalistycznych ośrodkach onkologicznych w Holandii (Terneuzen) i na Słowenii (Postojna). Członek ESVONC, autor i współautor ponad 100 publikacji.Prelegent na licznych konferencjach i szkoleniach. W latach 2005-2013 był zastępcą Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej, a od 2013 roku pełni funkcję Prezesa Rady Dolnośląskiej Izby Lek. – Wet. i członka Prezydium Rady Krajowej Izby Lek. – Wet. Odznaczony odznaką Meritus oraz odznaką Zasłużony dla Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.