Diagnostyka oraz leczenie zaburzeń rdzenia kręgowego

Autor: dr n. wet. Marcin Wrzosek

Kup płatny dostęp

Cena: 61,50 zł

w tym 23% VAT

Film przedstawia postępowanie z pacjentem z zaburzeniami rdzenia kręgowego, od badania, przez interpretację wyników, aż do decyzji o dalszej diagnostyce.

Szkolenie prowadzi: dr n. wet. Marcin Wrzosek
Czas trwania: 69 min

 

Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z wybranego przez Ciebie filmu edukacyjnego - poznaj naszą obietnicę 3 korzyści NAJ:


Najkorzystniejsza cenaNajkorzystniejsza cena

Nasz film to najkorzystniejsza kosztowo forma profesjonalnego szkolenia zawodowego – cena zakupu filmu jest niewygórowana, nie ma konieczności ponoszenia kosztów wyjazdu na miejsce szkolenia.

 

Najwygodniejszy odbior

Najwygodniejszy odbiór

Najwygodniejszy sposób na zdobycie wiedzy – film możesz oglądać w dowolnym momencie, na każdym urządzeniu (komputer, tablet, telefon), jeśli pojawią się pytania dotyczące korzystania z filmu, odpowiedzi w każdej chwili można znaleźć na naszej linii pomocy technicznej.

 

Najprzydatniejsza wiedza

Najprzydatniejsza wiedza

Najprzydatniejsza wiedza przekazywana przez doświadczonych ekspertów – nasz film to konkretne porady lekarzy praktyków, możliwe do zastosowania od razu w codziennej pracy. 

dr n. wet. Marcin Wrzosek, DECV

jest dyplomowanym specjalistą Europejskiego College’u Neurologii Weterynaryjnej, autorem kilkudziesięciu publikacji zarówno w krajowych, jak i zagranicznych periodykach dla lekarzy weterynarii i miłośników zwierząt, a także wykładowcą wielu konferencji z zakresu neurologii weterynaryjnej. Pracuje w Katedrze Chorób Wewnętrznych z Kliniką Koni, Psów i Kotów na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.