Czy trafił do mnie pacjent kardiologiczny? [VetAkademia]

Autor: dr hab. Agnieszka Noszczyk-Nowak

Kup płatny dostęp

Cena: 123,00 zł

w tym 23% VAT

Tylko do końca marca dostęp do filmu aż 50% taniej!

Cena regularna: 123 zł brutto

Cena po rabacie: 61,50 zł brutto

Choroby serca psów i kotów są poważnym problem, a lekarz pierwszego kontaktu często miewa wątpliwości czy jego pacjent to pies/kot z chorobą serca. Pragnę Państwu przybliżyć informacje, które uzyskane zarówno z opisu pacjenta, wywiadu i badania klinicznego oraz podstawowych badań dodatkowych wskazują na to, że dany pies/kot prawdopodobnie ma chorobę serca. Dodatkowo przedstawię Państwu postępowanie w najczęstszej chorobie serca psów jaką jest przewlekła choroba zastawki mitralnej (CMVD). 

Zapraszam na webinarium 

Agnieszka Noszczyk-Nowak

Szkolenie prowadzi: dr hab. Agnieszka Noszczyk-Nowak
Czas trwania: 131 min

 

Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z wybranego przez Ciebie filmu edukacyjnego - poznaj naszą obietnicę 3 korzyści NAJ:


Najkorzystniejsza cenaNajkorzystniejsza cena

Nasz film to najkorzystniejsza kosztowo forma profesjonalnego szkolenia zawodowego – cena zakupu filmu jest niewygórowana, nie ma konieczności ponoszenia kosztów wyjazdu na miejsce szkolenia.

 

Najwygodniejszy odbior

Najwygodniejszy odbiór

Najwygodniejszy sposób na zdobycie wiedzy – film możesz oglądać w dowolnym momencie, na każdym urządzeniu (komputer, tablet, telefon), jeśli pojawią się pytania dotyczące korzystania z filmu, odpowiedzi w każdej chwili można znaleźć na naszej linii pomocy technicznej.

 

Najprzydatniejsza wiedza

Najprzydatniejsza wiedza

Najprzydatniejsza wiedza przekazywana przez doświadczonych ekspertów – nasz film to konkretne porady lekarzy praktyków, możliwe do zastosowania od razu w codziennej pracy. 

dr hab. Agnieszka Noszczyk-Nowak
Pracuje w Katedrze Chorób Wewnętrznych z Kliniką Chorób Koni, Psów i Kotów Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UP we Wrocławiu. Jest członkiem Sekcji Zaburzeń Rytmu Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Kardiologów Weterynaryjnych (ESVC). Tytuł doktora habilitowanego uzyskała w 2013 roku, a tematem jej badań były nowe markery biochemiczne i elektrokardiograficzne, mogące mieć zastosowanie w ocenie rokowania psów z chorobami serca. W tym samym roku uzyskałą tytuł profesora nadzwyczajnego.