Rehabilitacja psa po operacji więzadła krzyżowego przedniego

Autor: mgr Małgorzata Kizerwetter

Autor: lek. wet. Marta Labuda

Kup płatny dostęp

Cena: 123,00 zł

w tym 23% VAT

Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z wybranego przez Ciebie filmu edukacyjnego - poznaj naszą obietnicę 3 korzyści NAJ:


Najkorzystniejsza cena Najkorzystniejsza cena

Nasz film to najkorzystniejsza kosztowo forma profesjonalnego szkolenia zawodowego – cena zakupu filmu jest niewygórowana, nie ma konieczności ponoszenia kosztów wyjazdu na miejsce szkolenia.

 

Najwygodniejszy odbior

Najwygodniejszy odbiór

Najwygodniejszy sposób na zdobycie wiedzy – film możesz oglądać w dowolnym momencie, na każdym urządzeniu (komputer, tablet, telefon), jeśli pojawią się pytania dotyczące korzystania z filmu, odpowiedzi w każdej chwili można znaleźć na naszej linii pomocy technicznej.

 

Najprzydatniejsza wiedza

Najprzydatniejsza wiedza

Najprzydatniejsza wiedza przekazywana przez doświadczonych ekspertów – nasz film to konkretne porady lekarzy praktyków, możliwe do zastosowania od razu w codziennej pracy.
Zobacz, czego dowiesz się z wybranego materiału:

Rehabilitacja psa po operacyjnym leczeniu uszkodzonego więzadła krzyżowego doczaszkowego stanowi istotny element kompleksowego programu leczenia. Nie tylko przyspiesza proces zdrowienia, ale również umożliwia pełniejszy powrót psa do sprawności fizycznej.

Co zyskasz kupując pełny dostęp do filmu? 

• Będziesz umiał prawidłowo ocenić stan kliniczny pacjenta po operacyjnym leczeniu więzadła krzyżowego doczaszkowego przed wdrożeniem zabiegów rehabilitacyjnych
• Zdobędziesz informacje o głównych wskazaniach i przeciwwskazaniach do metod fizjoterapeutycznych
• Poznasz prawidłową metodykę wykonywania zabiegów kinezyterapeutycznych, fizykoterapeutycznych i masażu u psa po operacyjnym leczeniu więzadła krzyżowego doczaszkowego
• Zdobędziesz praktyczne wskazówki, na co zwrócić uwagę w trakcie procesu rehabilitacji

Prowadzący: lek. wet. Marta Labuda, mgr Małgorzata Kizerwetter
Czas trwania: 60 min

lek. wet. Marta Labuda:

Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW. Specjalizuje się w neurologii, rehabilitacji i chirurgii małych zwierząt. Właścicielka „Psychodni”.

mgr Małgorzata Kizerwetter:

Absolwentka Wydziału Rehabilitacji Warszawskiej AWF. Ukończyła kurs fizjoterapii zwierząt zdobywając tytuł zawodowy Zoofizjoterapeuty. Wykładowca na kursie fizjoterapii zwierząt, obecnie wykłada w Studium Fizjoterapii Zwierząt, niepublicznej placówce kształcenia ustawicznego, której jest założycielem oraz dyrektorem.