Patologie układu biało- oraz czerwonokrwinkowego

Autor: dr n. wet. Janina Łukaszewska

Kup płatny dostęp

Cena: 123,00 zł

w tym 23% VAT

Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z wybranego przez Ciebie filmu edukacyjnego - poznaj naszą obietnicę 3 korzyści NAJ:


Najkorzystniejsza cena Najkorzystniejsza cena

Nasz film to najkorzystniejsza kosztowo forma profesjonalnego szkolenia zawodowego – cena zakupu filmu jest niewygórowana, nie ma konieczności ponoszenia kosztów wyjazdu na miejsce szkolenia.

 

Najwygodniejszy odbior

Najwygodniejszy odbiór

Najwygodniejszy sposób na zdobycie wiedzy – film możesz oglądać w dowolnym momencie, na każdym urządzeniu (komputer, tablet, telefon), jeśli pojawią się pytania dotyczące korzystania z filmu, odpowiedzi w każdej chwili można znaleźć na naszej linii pomocy technicznej.

 

Najprzydatniejsza wiedza

Najprzydatniejsza wiedza

Najprzydatniejsza wiedza przekazywana przez doświadczonych ekspertów – nasz film to konkretne porady lekarzy praktyków, możliwe do zastosowania od razu w codziennej pracy.
Zobacz, czego dowiesz się z wybranego materiału:

  • będiesz potrafił ocenić zmiany kształtu krwinek,
  • dostrzec zmiany wielkości i barwliwości erytrocytów,
  • sprawdzić zmiany wartości bezwzględnych białych krwinek,
  • zauważyć zmiany kształtu jąder neutrofili.

Dowiesz się co to jest odpowiedź białaczkowa (białaczkowata) oraz poznasz ciekawe zmiany w układzie czerwono oraz białokrwinkowym i dowiesz się jak wykorzystać to w trudnej i skomplikowanej diagnostyce różnych ciężkich przypadków.

Szkolenie prowadzi: dr n. wet. Janina Łukaszewska
Czas trwania: 45 min

Prowadząca: dr n. wet. Janina Łukaszewska

Prowadzi Centrum Hematologii i Diagnostyki Weterynaryjnej. Specjalizuje się w praktycznej diagnostyce laboratoryjnej, hematologii, cytologii. Zajmuje się tzw. trudnymi przypadkami, ich diagnostyką, konsultacją oraz leczeniem. Szkoli na warsztatach oraz wykłada na licznych sympozjach, konferencjach, kongresach i specjalizacjach dla lekarzy weterynarii.